KONTAKT OS

Region Midtjylland

 

Hans Bo Pedersen
Konsulent
Emil Bojsens Gade 10, 8700 Horsens

Region Nordjylland

 

Charlotte Katholm
Konsulent
Fayes Alle 7, 2. th, 7700 Thisted

Aarhus og omegn

 

Line Miller Sukrow
Konsulent
Olof Palmes Allé 35, 8200 Aarhus N

 

Anna Assentoft
Konsulent
Olof Palmes Allé 35, 8200 Aarhus N

Region Syddanmark

 

Else Tersgov
Konsulent

 

Goranka Sohnemann
Konsulent
Spangsbjerg Møllevej 68, 6700 Esbjerg

 

Pernille Markvardsen
Konsulent
Enggade 15, st. 5000 Odense C

 

Nis Madsen
Konsulent (Fyn)
Østergade 32, 5000 Odense C

Region Sjælland

 

Kirstine Fjordbak-Trier
Konsulent
Hejrevej 26, 2.sal, 2400 København NV

 

Kristine Bjerre
Konsulent
Algade 12, 1. sal, 4760 Vordingborg

Region Hovedstaden

 

Anne Cathrine-Lausten
Konsulent
Frivillighuset, Nørre Voldgade 82, 2.sal, 1358 København K.

 

Lise Hauge
Konsulent
Frivillighuset, Nørre Voldgade 82, 2.sal, 1358 København K.

 

Mette Høvring
Konsulent
Frivillighuset, Nørre Voldgade 82, 2.sal, 1358 København K.

 

Rie Græsborg
Frivilligt netværk med traumatiserede og andre udsatte flygtninge
Frivillighuset, Nørre Voldgade 82, 2.sal, 1358 København K.

Frivilligrådgivningen


Trine Loran
Koordinator
Frivillighuset, Nørre Voldgade 82, 2.sal, 1358 København K.

Joanna Primault
Rådgivningsfaglig konsulent (Fyn og Sjælland)
Frivillighuset, Nørre Voldgade 82, 2.sal, 1358 København K.

Line Trappehave Nielsen
Rådgivningsfaglig konsulent (Jylland)
Olof Palmes Allé 35, 8200 Århus N

Fritidspuljen

 

Jacob Midtgaard
Projektkoordinator
Borgergade 10, 1300 København K.

 

Katrine Brücker
Projektkonsulent (Sjælland og Fyn)
Borgergade 10, 1300 København K.

 

Kristina Munch Larsen
Projektkonsulent (Jylland)
Olof Palmes Allé 35, 8200 Århus N

Projekter og nye indsatser

 

Julie Bachmann Stockmarr
Udviklingskonsulent
Borgergade 10, 1300 København K.

 

Mahasiah Rasmusen
Projektkonsulent for Lokalsamfundet Bygger Bro (LBB)
Borgergade 10, 1300 København K.

Administration

 

Amjad El-Chahabi
Børneattest, frivilligaftale og Intra (studentermedarbejder)
Borgergade 10, 1300 København K.

 

Bente Bækgaard
Dokumentation og kommunikation
Borgergade 10, 1300 København K.

 

Claes Alexander Plambech
Kommunikationskonsulent
Borgergade 10, 1300 København K.

 

Line Sophia Jensen
Kursuskonsulent
Borgergade 10, 1300 København K.

Ledelse

 

Lone Tinor-Centi
Chef for frivilligafdelingen
Borgergade 10, 1300 København K.

 

Jakob Myschetzky
Udviklingschef for frivilligafdelingen
Borgergade 10, 1300 København K.